Sürme Epoksi Boya 

Sürme Epoksi Boya 

Sürme epoksi boya genllikle bir boya rulosu ile uygulanan boyadır. Ankara epoksi zemin işlerini yapanlar da çok sayıda mevcuttur. Fakat firmamız epoksi kaplama fiyatı konusunda da liderdir.

Sürme epoksi boya uygulaması, apartman girişlerinden tutun da basketbol sahası zeminlerine, voleybol sahası zeminlerinden, fabrika zeminlerine varana kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi de bu boyaların üstün yapışma ve kalıcılık kabiliyetidir. Extra olarak bu boyalar oldukça parlak renktelerdir. Tercih sebebeplerinden bir diğeri ise kolay yıkanabilir ve temizlenebilir olmalarıdır. Uygulama konusunda da sağladıkları avantaj vesilesi ile epoksi zemin fiyatları da oldukça uygun çıkabilmektedir. Epoksi zemin boyaları birçok boya çeşitinde olduğu gibi, gramaj ve galon hesapları ile satılabilmektedir. Yine bu epoksi kaplama fiyatı için bir uygunluk teşkil etmektedir. Çünkü ihtiyacınız kadar satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Ankara epoksi konusunda da firmamız yine farklarını ortaya koymaktadır.


Ankara Epoksi

Ankara ilinde sanayinin gelişmiş olması, birçok artı yönü de beraberinde getirmektedir. Bunların başlıcalarından bir tanesi boya sanayiinin çok gelişmiş olmasıdır. Gerek imalat gerek işçilik ve gerekse de satış pazarlama anlamında çok ileri seviyelerdedir. Epoksi boya konusunda da çok profesyonel uygulamalar en düşük fiyattan en yüksek fiyata kadar pek çok seçenekte sunulabilmektedir. Bugünün ihtiyaçlarından olan epoksi zemin de en çok sanayiide kullanılır. Fabrika zeminlerine yağ, benzin, fuel oil, tiner gibi pek çok yorucu ve aşındırıcı kimyasal dökülebilmektedir. Epoksi zemin bu konuda da standart boyalara göre dayanıklı olduğu için  başlıca tercih sebebi olabilmektedir. Bu sebepten Ankara epoksi zemin konusunda da çok ilerleme kaydetmiş bir yerdir. 

Epoksi boya yapısında çok fazla kimyasal bulunmaktadır. Bu boyalar sanayilerde bir çok alanda kullanılmaktadır. Bunlardan örnek vermeye devam edecek olursak aslında kütük masalar ve diğer ahşap çalışmalarda dahi çokça kullanılan bu boyalar, kaplama malzemesi olarak da, dolgu malzemesi olarak da kullanılabilmektedir. Çünkü yapılarında aynı zamanda polimer bileşenler de bulunmaktadır. Plastik esaslı diyemesek bile içerisinde azımsanmayacak kadar plastik esaslı kimyasallar da bulunmaktadır. Gelelim firmamızın tecrübe ve epoksi zemin fiyatlarına. Bunlar çok uygun ve makul fiyatlardır. Yıllardır bu işi yapan deneyimli ve teori ile pratik birleşimini başarabilmiş ender çalışanlarımız ile Ankara epoksi zemin konusunda farkımızı ortaya koymakta olduğumuzu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri vasıtası ile görmekteyiz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]