Ankara epoksi zemin kaplama

Neden Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmalıyım

Neden epoksi zemin kaplama yaptırmalıyım diye soranlara epoksi zemin kaplama faydaları anlatıldığında neredeyse hepsinin ben de epoksi zemin kaplama yaptırmak istiyorum dediğine şahit olabilirsiniz. Çünkü epoksi zemin kaplama teknik özellikleri sayesinde birçok yarar ve farklı imkan sunmaktadır. Sadece kolay temizlenebilir ve kir tutmayan özelliği ile birçok gıda üretim tesisi ve laboratuvarda tercih edilmektedir. Hastane ve ameliyathane gibi hijyenin oldukça önemli olduğu alanlarda kullanılması büyük kolaylık sağladığı gibi hijyen açısından neredeyse bir zorunluluk halini almıştır. Ankara epoksi zemin kaplama tavsiye edenler kendi zeminlerinde elde ettikleri çözümden memnun kaldıkları için bu tavsiyede bulunmaktadır. En iyi epoksi zemin kaplama şirketleri olarak biz de firmamıza yaptıracağınız epoksi zemin kaplamalarından %100 memnuniyet elde edeceğinize eminiz. 

Epoksi zemin kaplama neden yapılır tabi ki zeminlerin asli unsuru beton kaplamayı aşınma ve yıpranmalara karşı korumak için. Ayrıca su sızdırmazlığı sağlamak, estetik görünüm elde etmek, kaymaz yüzey elde etmek gibi ikincil amaçlarla da tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplama nerelerde kullanılır diyecek olursanız da bu soruya hemen her yerde cevabını verebiliriz. Mağaza zeminlerinden evlere, fabrikalardan havuz kenarlarına, gıda üretim tesislerinden hastanelere ve spor salonlarına kadar açık ve kapalı birçok alanda kullanıma uygundur. Epoksi zemin kaplama çeşitleri ikincil amaçların daha iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Örneğin kaymaz epoksi zemin kaplama ve Antistatik epoksi zemin kaplama gibi epoksi türleri uygulama yöntemi ile kazandırılmış özelliklerdir.

Ankara epoksi zemin kaplama denilince akla gelen firma olarak zemin kaplamalarında epoksi kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü zemin kaplamasında zeminin maruz kaldığı aşındırıcı ve yıpratıcı etkilerden korunması beklenir. Epoksi dayanıklılığı ile darbelere karşı direnç gösterir. Kimyasallara asit ve alkaliye karşı dayanıklıdır. Su geçirmezdir ve kir tutmaz bu sayede kolay temizlenir ve bakteri oluşumunu engeller. Antistatik ve kaydırmaz uygulamaya imkan tanır. Bu özellikleri bulunan epoksi zemin kaplama fiyatları ise en iyi epoksi zemin kaplama firmaları arasında yer alan firmamızda çok uygun bir şekilde belirlenmektedir. Kaplama kalınlığı epoksi zemin kaplama yapımı konusunda önemli parametrelerden birisidir. En iyi epoksi zemin kaplama fiyatları için doğru kalınlığın tespit edilmesi gereken kalınlıkta doğru uygulama yapılması gerekir.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]