Epoksi Kaplama Ankara

Epoksi Kaplama Ankara

Ankara civarında epoksi kaplama hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ve kaliteli malzemesi ile güzel işçilik sunan firmamız kısa sürede ihtiyacınızı karşılayacaktır. Epoksi boya ile birçok yerde özel uygulamamız mevcuttur. Siz de zemin kaplaması yaptırmak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Epoksi boya ile yapılan kaplama çok dayanıklıdır. Sıklıkla araçların geçtiği veya sürekli olarak yüke maruz kalan yerlerde bu uygulamaya çok fazla başvurulur. Eğer siz de epoksi zemin kaplaması yaptırmak ve böyle bir ortamda yer boyaması hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Dayanıklı bir boyalı yüzeye kavuşmak bir telefon kadar uzağınızda. Yapılacak uygulamada yer çok önemlidir. Yerin düzgün şekilde temizlenmesi ve uygulamanın öyle yapılması gerekir. Firmamız her türlü önlemi alarak uygulamaya başlamaktadır. 

Epoksi Kaplama Nasıl Yapılır?

Kaplamaya başlamadan önce ilk olarak yüzey temizlenir. Sonrasında ise yüzeyinizin alanları belirlenir. Ortalama ne kadar epoksi kullanılması gerektiği belirlenir. Renkler hazırlanır. Uygulamaya geçilir. Uygulama esnasında ilk olarak yüzeyde düz olan kısımlar yapılır. Sonrasında ise özel aparatlar ile şekillendirmeler yapılır. Firmamız, bu alanda gerekli ekipmana sahiptir. Sonrasında ise kuruması için beklemeye geçilir. Epoksi donduktan sonra alanınız kullanıma hazırdır. Epoksi fiyat değişkenliği donma süresi ve kalitesine göre oluşmaktadır. Çok daha kaliteli olan epoksiler daha dayanıklıdır. Firmamız size iyi kalitede ve uygun fiyatta ürünler sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve fiyat çalışması yaptırmak için arayabilirsiniz.

Epoksi Kaplama Fiyatları

Fiyatlar alana göre değişir. Burada yapılan hesap metrekare hesabıdır. Ayrıca kullanılan epoksi miktarıdır. Kullanılan epoksi miktarı arttıkça boyanın daha kalın ve katı olması durumu ortaya çıkar. Bu ise dayanımı artırır. Ancak şekillendirme bir miktar yavaşlayabilir. Bu durumu yaşamamak adına firmamızdan destek alabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu, özel ekibi ile hizmet veren firmamız kısa süre içinde adresinize gelerek keşif yapacaktır. Buna göre bir fiyat çalışması yapacaktır. Epoksi fiyatları bu sayede net bir şekilde ifade edilebilir. Siz de daha fazla bilgi almak, detaylara ulaşmak için hemen arayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]