Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel zemin kaplama genellikle epoksi astar ve epoksi boyalar kullanılarak uygulanmaktadır. Bunların başlıca nedenleri bu epoksi zeminlerin çok dayanıklı olmasıdır. 

Otoparklar, avmler, spor salonları basketbol sahaları, fabrika zeminleri, hatta bazı çocuk oyun alanları dahi endüstriyel zemin kaplama konusudur. Bu sektör o kadar ilerlemiş durumdadır ki biz de Ankara epoksi zemin konusunda ilerlemiş bir firma konumundayız. 20 yılı aşkın süredir süregelen tecrübelerimiz bize göstermektedir ki endüstride en çok tercih edilen zemin kaplama ya da zemin boyama yöntemi, epoksi zemin kaplama yöntemidir. Epoksi zemin fiyatları çok da uygundur aslında. Şöyle ki, normal bir zemin boyası ya da zemine hiç uygun olmayan boyaları, epoksi zemin yerine uygulamaya kalktığınızda, haliyle hem tutunma olmayacaktır, hem de direnç olmayacaktır. Ve büyük ihtimalle bırakacaktır. Bu da tekrar bir boya masrafı demektir.

Endüstriyel Ankara Epoksi Zemin

Bu kaplama çeşidi günümüzde halen daha en dayanıklı kaplama türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu zemin kaplamanın en büyük özelliği mukavemetinin ve yapışma özelliklerinin üstün olmasıdır. Tonlarca ağırlık taşıyan endüstri arabalarının zemine yapacakları baskı ve darbeleri de işin içine katınca ne kadar büyük bir tahribat verebileceği malumunuzdur. İşte tam bu noktada endüstriyel zemin kaplama konusunda birebir uygun olan malzemelerden epoksi zemin boyaları devreye girmektedir. Bu boyalar endüstri için birebir uygun malzemelerdir. Bizim firmamız da bu boyaların uygulanması işlerinde yıllardır Ankara epoksi zemin işini yapmaktadır. Çeyrek asra yakın tecrübemiz ile büyük işlere imza atmaktayız. Aynı zamanda epoksi kaplama fiyat konusunda da çok uygun seçenekler mevcuttur. 

Epoksi boya konusunda farklı seçenekler vardır. Parlak renkler olduğu gibi tıpkı bu parlak renklerin kalitesinde de olabilecek yüksek kaliteli mat renkler de seçeneklerden birisidir. Bu sebepten dolayı bu konuda ihtiyaç duyanlar her çeşit boya ve zemin kaplama ürününe kolaylıkla ulaşabilecektir. İhtiyaçlarını kolaylıkla gerçekleştirebilecek ve Ankara epoksi zemin konusunda ve endüstriyel zemin kaplama konusunda ihtiyaçlarını giderebileceklerdir. Bunun en temel sebeplerinden birisi olarak Ankara'da yıllardır bu işi yapan firmamız sizlerin yanındadır. Her an istediğinizde bize telefon elektronik posta ya da adresimizde yüz yüze görüşme seçenekleri ile istediğiniz zemini epoksi kaplama yaptırabilirsiniz. Hem de bu epoksi kaplama fiyatı çok çok uygun olabilecek şekilde yaptırabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]