Otopark Kaplama

Otopark Zemin Kaplama Fiyatı

 

   Ülkemizde giderek araç sayısı çoğalmaktadır. Bu sebepten otoparklara olan ilgi ve ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Günde yüzlerce aracın girip çıktığı otoparkların zaman içerisinde zeminleri aşınmaktadır. Bu yüzden hem araç sahiplerinin tekerleklerine zarar vermeyecek hem de otopark zemini için daha dayanıklı olacak alternatif bir yöntem kullanılmalıdır.  Bu yöntemi avm otoparklarında, evlerinizin otoparklarında, iş yeri otoparklarınızda da kullanabilirsiniz.

   İlk başta epoksi zemin kaplama nedir sorusunu açıklayarak başlayalım. Epoksi termosetler grubunda olan bir polimer maddedir.  Otopark zemini için kullanılabilecek 3 farklı epoksi förmülasyonu vardır. Bunlar su bazlı, %100 katı maddeli ve solvent bazlı maddelerdir. Bu förmulasyonları uygulayarak değişik kalınlıklarda zemin kaplama elde edilir. Bizim size önereceğimiz formülasyon %100 katı maddeli olan epoksi zemin kaplama çeşitidir. Çünkü diğer çeşitlere göre daha sert, kalın, darbelere karşı en dayanıklı ve daha kalın bir zemini vardır. Araç tekerleklerinin zemini aşındırma, çizme, yapışma, parça sökme gibi sorunlarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca otopark zeminine yapılan kaplama çeşidinin üzerine kolayca işaretleme boyama yapılabilecek bir zemin olması gerekmektedir. Bu sayede otopark içi düzen, araçların park yerleri belirlenir. İsterseniz 3 boyutlu zemin kaplama kâğıtlarıyla epoksi zemin kaplama yaptırarak da otoparkınıza farklı bir tasarım yapabilirsiniz. 

   Epoksi zemin kaplama birim fiyat, seçtiğiniz epoksi uygulaması, kullanılan malzemeler, uygulamanın zorluk derecesi, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi kriterler ile belirlenir. Yaptıracağınız epoksi zemin kaplama m2 fiyatı veya 3d epoksi zemin kaplama fiyatı bilgilerini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. 3d epoksi zemin kaplama fiyatları, otopark zemin kaplama işlemlerinizi profesyonel kişilere yaptırmalısınız. Bizler sizlere zemininize en uygun zemin kaplama önerisinde bulunacak ve sizlere seçimlerinizde yardım edeceğiz. 3d döşeme fiyatları hesaplanırken genelde müşteriler tarafından 1 kg epoksi kaç m2 zemin kaplar gibi sorular merak edilir. Epoksi zemin kaplama fiyatları hesaplamalarında bizlere ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Sizin için epoksi fiyat hesaplamalarını yapabilir ve sizlere fiyat konusunda en cazip fiyatları sunacağız. Epoksi zemin kaplama zararları ile ilgili yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]