Mutfak epoksi zemin kaplama

Mutfak Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama evinizde ve iş yerleriniz de kullanabileceğiniz hem dekoratif hem de kullanımı kolay zemin kaplama uygulamasıdır. Epoksi zemin kaplama nedir? adlı yazımızdan veya bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Mutfak alanları özellikle ev hanımlarının en sık kullandığı ve temizlik konusunda zorlandıkları bir alandır. Sizin için epoksi zemin kaplama zararları olmadığı gibi hayatınızda da büyük kolaylık sağlayacaktır. Yağ ve kir tutmayan yüzeyi sayesinde mutfakta oluşabilecek kirleri kolaylıkla temizleyebileceksiniz. İsterseniz değişik tasarımlı 3 boyutlu zemin kaplama kâğıtları ile de mutfağınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak da epoksi boya renk seçeneklerimiz ile istediğiniz renkte epoksi zemin yaptırabilirsiniz. epoksi merdiven kaplama, çalışma odası epoksi kaplama gibi uygulamalardan da faydalanabilirsiniz.


Mutfak Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı


Bu uygulamanın kaliteli ve dayanıklı olmasının en önemli faktörlerinden biri kullanılan malzemesidir. 3d epoksi zemin kaplama fiyatları ile epoksi zemin kaplama m2 fiyatı kullanılan malzeme ve yöntem farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir. Malzemenin kaliteli olması hem işçilik bakımından hem de kullanım kolaylığınız bakımından önemlidir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliği olmayan bir firma tarafınca yaptırırsanız daha sonra bu uygulamayı yeniletmek zorunda kalabilirsiniz bu yüzden epoksi firmalarını dikkatle incelemelisiniz. Firmamız olarak sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız. 

Epoksi Reçine Nerede Satılır 


Epoksi reçine, termosetler grubunda bulunan kimyasal bir malzemedir. Yüksek yapıştırma özelliği olan bu malzeme epoksi reçine boya veya epoksi zemin yapıştırma amacı ile sıkça kullanılır. Epoksi reçine hammadde olarak kimyasal sanayi sitelerin de veya bazı büyük yapı malzeme firmalarınca satılmaktadır. Ancak zemin kaplama yaptıracak iseniz hammadde olarak epoksi reçine işinize yaramayacaktır. Bu yüzden zemin kaplama yaptığımız alanlar için epoksi reçine ve gerekli diğer malzemeler firmamız tarafınca temin edilmektedir. Epoksi zemin kaplama hata kabul etmeyen bir uygulama olduğu için profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. 
Profesyonel hizmet kadromuz ile çalışmak, 3d döşeme fiyatları veya epoksi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]