epoksi zemin kaplama

Epoksi Zemin Kaplama Metrekare Fiyatı

 

 

3d epoksi zemin kaplama fiyatları uygulama yaptıracağınız alanın büyüklüğüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. Konu hakkında detaylı bilgi vermeden önce epoksi zemin kaplama nedir ve nasıl yapılır bilmiyor ve bununla ilgili bilgi almak istiyor iseniz bu konu hakkında ki yazımızı okuyabilirsiniz.
Kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve yaptıracağınız kaplama çeşidini belirlemelisiniz. Kriterlerinizi belirledikten sonra bu konuda detaylı bir araştırma yapmalı ve size uygun olan epoksi çeşidini ve modelini belirlemelisiniz.3 boyutlu zemin kaplama kağıtları kullanmak isterseniz kaplama fiyatı buna göre değişecektir. 3d kaplamada görsel seçimini siz kendi zevkinize göre yapabilirsiniz. İstediğiniz bir görseli veya iş yerinize yaptıracak iseniz firmanızın logosunu 3 boyutlu kaplama olarak yaptırabilir ve görsel açıdan daha etkileyici bir ortama sahip olabilirsiniz.

 Epoksi Zemin Kaplama Zararları 

 

   Epoksi zemin kaplama zararları olup olmadığı merak konusudur. Epoksi zemin kaplamanın sağlık açısından bir zararı yoktur. Bütçenize ve eşyalarınıza zarar vermemesi için doğru kişilerle çalışmalısınız. Kaplama yaptıracağınız alanın boş olması gerekmektedir aksi takdirde zemin ve zeminde bulunan eşyalarınız zarar görebilir. Bunun yanı sıra epoksi kaplama işlemi için kullanılan malzemelerin tam olarak kuruması 57 gün sürmektedir.  Bu süreye dikkat edilmeli ve zemin kuruyana kadar beklenmelidir.
Eğer 1 kg epoksi kaç m2 zemin kaplar, yaptıracağım alan için ne kadar epoksi malzemesi gereklidir, 1 kg epoksi kaç m2 yer yapar gibi merak ettiğiniz sorularınız var ise firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Size en iyi fırsatları sunmak ve merak ettiğiniz tüm konularda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]