Kayseri epoksi zemin kaplama

Epoksi Kaplama Kayseri Metrekare Fiyatı Zemin Kaplama Patlatma Silme

Kayseri'de epoksi zemin kaplama ile ilgili güvenebileceğiniz en doğru adres olan zemin epoksi kaplama (ZEK) size birçok zemin kaplama çözümü sunmaktadır.

Şeffaf epoksi boya malzemesi kullanılarak yapılan dayanıklı Epoksi uygulamalarından. Multi level çok katmanlı epoksi uygulamalarına ve zemin parlatma işlemlerine kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

 Zemin parlatma ve kaplama haricinde zemin yalıtımı konusunda da oldukça iddialı olan firmamız Türkiye'nin birçok ilinde zemin yalıtım uygulamalari gerçekleştirmiş ve poliüretan polyurea malzemelerin kullanılarak su yalıtımı ses ve ısı yalıtımı konularında ustalaşmıştir.

Çalışma yapacağımızı alanda ücretsiz keşif yaparak size en uygun fiyat teklifini çıkara bilmekteyiz. Epoksi zemin kaplama uygulamalarında fiyatı belirleyen unsur kaplanacak olan yüzey alanının metrekaresi, yüzey  alanının egimi  ve kullanacak epoksi malzemesinin kalitesi ile belirlenmektedir. Hizmetlerimiz ile ilgili fiyat teklifi alabilmek için sayfamızın sol alt tarafında bulunan WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

 

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]