Cankaya Epoksi Zemin Kaplama

Cankaya Epoksi Zemin Kaplama

 

Zemin Epoksi Kaplama (ZEK) firmamız tarafından Ankara epoksi reçine kaplamalı zemin uygulamaları ustalıkla ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Epoksi zemin kaplama Ankara Ostim de bulunan firmamız sayesinde Ankara’nın her yerinde zemine epoksi uygulama ile zemin tasarımları yapılmaktadır. 3d epoksi zemin kaplama Ankara hizmetimiz ile yaptığımız uygulamalar müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeni toplamaktadır. Peki epoksi zemin kaplama nedir diye soracak olursanız yüzeylerin epoksi reçinesi ile bir katman halinde kaplanması ve istenilen tasarımlara göre sanatsal bir hal aldırılması işlemidir. İnsanlar çağlar boyunca zeminlere desenler mozaikler çizerek yaşadıkları alanları güzelleştirmişlerdir. Çağımızda daha gelişmiş ve detaylı tasarımlar sunan bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir. 

Epoksi reçine üretimi yapıldıktan sonra sertleştirici bileşeni ile ayrı olarak müşterilerine ulaşmaktadır. Epoksi Ankara satış hizmeti veren firmalar sayesinde kaliteli epoksi malzemesi sertleştirici madde ile karıştırılarak sıvı halde uygulanmakta ve istenilen yüzeylere uygulanarak katı ve oldukça sert bir yüzey oluşturulmaktadır. Epoksi reçine nedir nasıl kullanılır sorusunu yanıtladıktan sonra epoksi reçine nerede satılır sorusunun araştırmasını size bırakarak kullanım alanları ile ilgili kısa bir özet geçelim. Özet diyoruz çünkü kullanım alanı hayal gücünüz ile sınırlıdır. Her türlü açık ve kapalı alan zeminleri için kullanılabilir. Çoğunlukla özel tasarım isteyen müşterilerimizin ev ya da ofislerine uygulanmaktadır. Zevkle tasarlanmış otel, kreş, site ve mağazalar ile üniversite laboratuvarları ile özel sergi alanları en yaygın kullanım yerleridir. 

Ankara poliüretan zemin kaplama hizmeti ile pvc zemin kaplama hizmetleri firmamız tarafından sağlanan diğer zemin uygulamalarıdır. Firmamız zemin kaplama işlemlerinin tamamını müşterilerine sunmaktadır. 3d epoksi zemin kaplama fiyatları uygun listeleri sayesinde müşterilerimiz epoksi Ankara satış hizmetimizin keyfini çıkartmaktadır. Epoksi fiyatları uygulama şekline ve metrekare genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Epoksi zararları ile ilgili olarak anlatılan birçok şeyin aslında uygulama süresinin ve kuruma süresinin olduğunu gördüğünüz zaman standart bir boyama işleminin dahi kuruması gerektiğini hatırlatalım. Böylece epoksi zemin isterken zararları ile ilgili anlatılanlar sizi caydırmayacak ve istediğiniz özelliklerden mahrum kalmamanızı sağlayacaktır.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]