Balkon Zemin Kaplama

Balkon Zemin Kaplama Uygulaması ve Fiyatları

 

   Zemin Epoksi Kaplama (ZEK) firmamız su geçirmez balkon zemin kaplama hizmetindeki ustalığı sayesinde müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz. Balkon zemin kaplama malzemeleri kalitesi sayesinde yaptığı uygulamalarda uzun yıllar kaliteli kullanım sunmaktadır. Balkon yer döşeme çim görünüm uygulamalarımızın da arasında bulunduğu balkon yer döşeme çeşitleri kataloğumuzdan seçeceğiniz her modeli balkonlarınıza itina ile uygulamaktayız. Ahşap görünümlü dış mekân zemin kaplama uygularımız ahşap görünümünde ve ahşaptan daha dayanıklı aynı zamanda dış mekân ahşap zemin kaplama fiyatları kıyasla daha ucuzdur. Balkon yeri kaplama işlemlerinin amacı estetik ve su sızdırmazlığı olarak sınıflandırılmaktadır. Balkon yer karosu döşemeleri zamanla derz kopmaları ve sızdırmalara sebep olmaktadır. 
  

   Balkon sızdırmalarını engellemek için balkon döşeme modelleri seçilirken zamana ve aşınmaya karşı dayanıklı modellerden seçilmelidir. Runnen yer döşemesi kullananlar kullandıkları döşemelerden zaman içerisinde şikâyet etmektedir. Firmamızın polyurea ve epoksi zemin uygulamaları sayesinde hem su sızdırmazlığı sağlayan hem de uzun ömürlü olan çözümler üretilmektedir. Ürünlerimizin uygulandığı yüzeylerde dilediğiniz efekt kolaylıkla oluşturulmaktadır. İstenilen ahşap görüntüsü ya da gerçek ahşap yüzeyler üzerine epoksi kaplama yapılarak parlak bir görünümün yanı sıra istenilen desenler oluşturulmaktadır. Gerçek desenler dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda desenler ayarlanabilmektedir. Dijital tasarımların da rahatlıkla uygulanabilmesi ile müşterilerimizin hayal gücü ve istekleri doğrultusunda her türlü hizmet kolayca sağlanabilmektedir. 
  

   Zemin Epoksi Kaplama (ZEK) firması olarak müşterilerimize beton silme, beton parlatma, epoksi zemin kaplaması, poliüretan zemin kaplama uygulamaları, Polyurea çatı kaplama uygulamaları hizmetleri vermektedir. Verdiğimiz hizmetler için oluşturduğumuz dijital kataloglara web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan hizmetin firmamız tarafından verilip verilmediğini öğrenmek için canlı destek hattımızdan sorabilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ilkemiz gereğince istenilen uygulamalar için ölçüm ve fiyat teklifi verme işlemlerini yaparak müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde önemli etmenler oluşturmayı amaçlamaktayız. Bizim hizmet anlayışımızın kalitesi sayesinde yaptığımız uygulamalarda üstün işçilik kalitesi bulunmaktadır. Firma olarak kaliteli hammadde ile kaliteli işçiliği bir araya getirerek müşterilerimize mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmanın gururunu taşımaktayız. Zemin Epoksi Kaplama kaliteli hizmet.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]