Polyurea Su Yalıtım

Ankara Polyurea Su Yalıtım

 

  Polyurea nedir sorusunu kısaca cevaplamak gerekirse izosiyanat ve sentetik poliol sistemlerin karışımdan elde edilen iki bileşenli bir elastomer yüzey kaplama malzemesidir diyebiliriz. Sprey ile uygulanan ve hızlı kuruyan bir sistemidir. Polyurea teknik özellikleri içerisinde onu bir izolasyon malzemesi olarak kullandıran özellik su geçirmez olmasıdır. Su geçirmez yüzeyler oluşturmak için astar üzerine sprey ile püskürtülerek uygulanmakta ve uzun yıllar sızdırma dayanımı sağlamaktadır. Çatı kaplamalarına, binaların temel duvarlarına ve kolay temizlenmesi için endüstriyel tesislerin zeminlerinde tercih edilmektedir. Ayrıca doğalgaz, su ve içinden malzeme taşınan boru hatlarına izolasyonunda da kullanılmaktadır. Sadece sızdırmazlık değil darbe dayanımı ve yalıtım özellikleri de mevcuttur.

  Polyurea nasıl üretilir sorusundan ziyade polyurea nasıl uygulanır daha ilgili olduğumuzdan dolayı bu konuda bilgi vermeye devam edeceğiz. Duayen sprey boya fiyatları m2 bazında belirlenmektedir. Polyurea hammadde fiyatları sürekli değişmekle birlikte hizmet verdiğimiz müşteriler en az etkileyecek şekilde işçilik dengesi kurduk. Böylece müşterilerimize taahhüt ettiğimiz fiyatlarda kaliteli hizmeti değişiklik ve taviz göstermeden sürdürmeye devam etmekteyiz. Polyurea boya fiyatları renkli uygulamalar için biraz değişiklik göstermekle birlikte genellikle aynıdır. Polyurea fiyatları belirlenirken hizmetin uygulanacağı yüzeyin boyutları fark etmeksizin m2 başına fiyatlar verilmektedir. Alinstech polyurea fiyat markanın kataloglarından güncel olarak bulunabilmektedir. Markaların değişen fiyatları için üretici firmaların güncel fiyat listeleri takip edilmelidir.

  Polyurea fiyatları Ankara pazarında firmalar için geniş bir rekabet ortamı olması sebebi ile oldukça uygundur. Türkiye’nin tüm illerine hizmet götürdüğümüz Ankara’da en uygun hibrit polyurea fiyatları bizim listelerimizde yer almaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyetinin en önemli değerlerinden birisi olan uygun fiyat kriterini her zaman göz önünde bulundurarak fiyat belirlemekteyiz. Duayen polyurea fiyat listelerini bulabileceğiniz internet ortamının yanı sıra bizden de bilgi talep edebilirsiniz. Firma olarak oluşturduğumuz canlı destek hattında müşteri temsilcilerimizden istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerinin yer aldığı iletişim sekmesinde bilgilerimizi alarak bize ister e-mail, telefon ya da fax yolu ile ulaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]