Poliüretan Zemin Kaplama

Ankara Poliüretan Zemin Kaplama

 

Ankara zemin kaplama hizmeti veren bir firma olan Zemin Epoksi Kaplama (ZEK) firmamız hizmetinizdedir. Ankara 3 boyutlu zemin kaplama alanındaki tecrübesi ve kalitesi ile hizmetleriniz sürdürmektedir. Poliüretan zemin kaplama Ankara çevresinde bulunan birçok tesiste tercih edilmeye devam etmektedir. Poliüretan kaplama işlemi sert süngerimsi yapısı olan poliüretan malzemesinin zemin yüzeylerine uygulanması işlemidir. Orta seviye mekanik ve kimyasal dayanımı sayesinde spor salonlarında, endüstriyel tesislere kadar birçok kullanım alanına sahiptir. Poliüretan zemin kaplama nerelerde kullanılır toz tutmama ve ucuz bakım maliyetleri ve hatta ses yalıtımı sayesinde hem yalıtım hem kaplama malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir bir malzeme olan poliüretan oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

 Poliüretan zemin kaplama nasıl yapılır şöyle ki iki temel yöntem vardır. Hazırlanıp yüzeye taşınması ya da direk yüzey üzerine uygulanmasıdır. Direk yüzey üzerine yapılan uygulamalarda birleşme noktaları olmaması sayesinde tek parça zemin yüzeyi elde edilebilir. Bu sayede pürüzsüz yüzey ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebilmektedir. Poliüretan zemin kaplama pozu toz tutmama özelliği sayesinde tozlu alanlarda kolay temizlik sağladığı için üretim tesisleri ve mağaza, hastane, avm ve toplu kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Renklendirilme ve dekoratif tasarım seçenekleri sayesinde havuz kenarları gibi sosyal alanların zemin kaplamaları da uygulama alanlarının bazılarıdır. Poliüretan zemin kaplama fiyat listelerine ulaşmak için sitemizden en güncel katalogları indirerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Zemin Epoksi Kaplama (ZEK) firmamız epoksi boya Ankara ve epoksi zemin kaplama hizmetlerinde rakipleri arasından öne çıkmasını sağlayan çözümlere sahiptir. Firmamız epoksi zemin kaplama, pvc zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama, beton silim ve beton parlatma, polyurea kaplama, anti statik zemin hizmetleri ile her türlü zemin kaplama ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Epoksi Ankara satış bayiliği ile en uygun epoksi kaplama ve boya malzemeleri kullanılarak yapılan hizmetler uzun dayanıklılığı ile yıllarca hizmetinizde olacaktır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için sizleri whatsapp iletişim hattımızdan ya da iletişim sekmesinde yer alan bilgilerimiz aracılığı ile bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz.

 

 

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]