Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Epoksi Zemin Kaplama


Epoksi zemin kaplama Ankara Ostim de hizmet veren Zemin Epoksi Kaplama firmamız Ankara’da ve çevresinde epoksi zemin kaplama uygulamaları yapmaktadır.(iletişim ve harita bilgilerimiz için tıklayın) Peki epoksi zemin kaplama nedir; epoksi reçinesi ile zemin üzerinde bir katman oluşturmak denilebilir. Bu çok kısa tanımı biraz açarsak şayet şöyle izah edebiliriz; epoksi reçinesi ve sertleştirici madde karışımının uygulandığı yüzeyle uzun moleküler bağlar oluşturarak katılaşması sonucu suya, asit ve alkaliye karşı dayanıklı bir yüzey oluşturur. Bu sayede altındaki zeminin su, asit ve alkali maddelerle iletişimi kesilerek uzun süre dayanır bir hal almaktadır. Bir Ostim zemin kaplama firması olan şirketimiz Ankara epoksi zemin kaplama firmaları listesi içerisinde önemli bir yere sahip ve her türlü zemin kaplama uygulamasını profesyonelce gerçekleştirmektedir. 
    

Epoksi reçinesinin şeffaf yapısı sayesinde zeminlerde epoksi kaplama altına uygulanan tasarımlar ile dekoratif zeminler de oluşturulabilmektedir, üstelik çok cazip m2 fiyatları ile, 3d epoksi zemin kaplama Ankara ve çevresinde firmamızdan sıklıkta talep edilen bir uygulamadır. Dilediğiniz görüntüyü 3d hassasiyetinde uygulamalar ile dilediğiniz zeminde farklı bir atmosfer havası yaratılabilmektedir. 3d epoksi zemin kaplama fiyatları göz korkutacak rakamlara ulaşmamaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla epoksi zemin kaplama uygulamalarımız sayesinde epoksi zemin kaplama Ankara firmaları içerisinde kayda değer bir saygınlık kazandık. Oda ve ofislerinizden otel lobilerinize kadar istediğiniz alanda istediğiniz efektlere sahip zemin kaplama hizmeti için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Size sunacağımız hazır tasarım modeller ya da dilediğiniz model tasarımları itinayla yapılmaktadır.

Ankara zemin kaplama hizmetlerimiz ile birçok özel şirket ve hastaneden kreş ve özel maksat salonların zemin tasarım ve uygulamaları yapılmıştır. Epoksi Ankara satış bayiliğini profesyonelce yürüttüğümüz Zemin Epoksi Kaplama firmamız en iyi epoksi kaplama firması olarak sektöründe hizmet vermektedir. Teras zemin kaplama Ankara ve çevresinde oldukça rağbet gören bir hizmettir. Epoksi Ankara satış işlemlerimiz için web sitemizden whatsapp mesaj hizmetini kullanarak bilgi sahibi olabilir. Metrekare fiyatlarını öğrenip hizmet için anlaşma yapabilirsiniz. Hizmet sürecimizde müşteri memnuniyeti açısında sürecin tamamında müşteri ilişkisi kesintisiz sağlanmaktadır. En iyi zemin kaplama ve parlatma uygulamaları için bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]