Ankara Beton Parlatma

Ankara Beton Parlatma

 

Ankara’da bir Zemin Epoksi Kaplama firması olan firmamız beton silim hizmeti de vermektedir. Beton Silim Ankara hizmetleri beton zeminlerin parlatılması ve kullanım ömürlerinin arttırılması için yapılan bir işlemdir. Yer silim makinaları kullanılarak beton parlatma işleminin aşamaları tam hassasiyetle yapılmaktadır. Ankara Beton Silme firmaları içerisinde beton parlatma işlemini betonlara kaplama yaparak yapan firmalar bulunmaktadır. Oysa beton parlatma işleminde betona ek katman eklenmez. Beton yüzey parlatılarak güçlenmesi sağlanır. Beton silme makinası fiyatı oldukça yüksek olduğu için işine önem vermeyen firmalar beton kaplama işlemlerini parlatma olarak tanıtmaktadır. Beton silme makinası ile beton yüzeyleri temizlendikten sonra honlama ve parlatma işlemleri yapılarak tamamlanmış olur.

Beton silim işlemleri ucuna beton silim elmasları takılmış bir beton silim makinesi yardımı ile yapılmaktadır. Beton silim taşı beton silme makinelerinde kullanılan başka bir uçtur. Elmas uçlar gibi taş uçlarda mevcuttur. Bunlar betonun hangi parlaklık seviyesine getirileceğine göre değişmektedir. Beton zemin parlatma işlemleri birçok avantaja ve bakteriyel oluşumlara imkan vermemesi sayesinde gıda üretim tesislerinde zemin yüzeyleri için birçok ülkede beton parlatma uygulaması zorunlu hale getirilmiştir. Türkiye’de gelişmeleri yakından takip ederek belirli gıda tesisleri için zeminlerin beton parlatma uygulamasının yapılması zorunlu kılmıştır. Ayrıca Beton parlatma işlemleri şirket ve bina içlerinde de uygulanarak dekoratif tasarım olarak da kullanılmaktadır. Yüzeye granit benzeri görüntü kazandırdığı için dekoratif olarak da oldukça tercih edilmektedir.

Beton silim uygulamaları mermer ve mozaik yüzeylerin parlatılması için de kullanılmaktadır. Mozaik Beton Fiyatları Ankara firmaları içerinde metrekare bazında belirlenmektedir. Mermer Silimcisi olarak hizmet veren firmalar arasında rekabet ve maliyet dengesi sebebi ile fiyatlar her zaman müşteriler için avantajlı olmaktadır. Mermer Silim Makinası Ankara firmaları arasında en kaliteli hizmeti Zemin Epoksi Kaplama firmamız vermektedir. Hafif silim makinası fiyatları oldukça yüksek maliyetli olduğu için bu işi sizin adınıza yapacak birilerini bulmanız gerekirse whatsapp iletişim hattımızdan mesaj atabilir ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz. En uygun mozaik silme fiyatları için bizimle iletişim kanallarımız aracılığı ile irtibat kurabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş


[ZEK Zemin Epoksi Kaplama Telif haklarını saklı tutar.]